چراغ آینه LED مربع

چراغ آینه LED LED چراغ LED است که به شکل مربع برای آینه حمام طراحی شده است ، که هنگام استفاده از آینه نور بدون سایه ایجاد می کند. از آنجا که استفاده از آرایش ، اصلاح ، مراقبت از دندان هر روز لازم است ، چراغ آینه Square Square در زندگی روزمره شما ضروری است.

چراغ آینه LED مربع ما آخرین کیفیت عالی با CE TUV IP44 است و 2 سال گارانتی دارد. با آینه بدون مس 5 میلی متری و با استفاده از نوار LED ضدآب معتبر UL ساخته شده است.

طراحی شکل: چراغ آینه LED مربع ما به شکل مربع طراحی شده است
گزینه های دمای رنگ:
اندازه های مختلف 30 سانتی متر ، 40 سانتی متر ، 60 سانتی متر ، 80 سانتی متر و غیره. ما سفارشی سازی محصول مانند اندازه چراغ آینه LED مربع را می پذیریم:
مواد چراغ آینه Square LED آلومینیوم و PC هستند
نصب: Surface Mount & Mirror Mount
درایور LED داخلی
ورودی ولتاژ بالا ، مصرف برق کم

ما تولید کننده و تأمین کننده چراغ آینه LED در چین هستیم که بیش از 5 سال خود را صرف روشنایی آینه کردیم و بیشتر اروپا و بازار خاورمیانه را پوشش می دهد. و ما تجربه غنی در OEM / ODM داریم. ما انتظار داریم که شریک بلند مدت شما در چین باشیم.

Lux univers Lighting به عنوان یکی از تولیدکنندگان و تأمین کنندگان حرفه ای چراغ آینه LED مربع در چین ، شما می توانید با اطمینان قیمت چراغ آینه LED مربع ساخت کشور چین را با قیمت ارزان از کارخانه ما خریداری کنید. علاوه بر این ، ما همچنین خدمات سفارشی ارائه می دهیم. محصولات ما VDE ، TUV ، Semko ، CE / RoHS و سایر گواهینامه های حرفه ای را برای پاسخگویی به نیازهای صدور گواهینامه در بازارهای مختلف به دست آورده اند. برای اطلاعات بیشتر، همین حالا با ما تماس بگیرید.