آینه تزئینی LED مستطیل

Rectangle LED Dressing Mirror آینه پوششی با نور LED است که در سالهای اخیر مورد استقبال بیشتر مصرف کنندگان قرار گرفته است. اگر شما پیگیر مد هستید ، آینه آرایش Rectangle LED را انتخاب کنید که بهترین روش برای ارتقا اتاق شما است.

آینه تزئینی LED مستطیل ما آخرین اختراع با کیفیت بالا با CE TUV IP44 است و 3 سال گارانتی دارد. با آینه بدون مس 5 میلی متری و با استفاده از نوار LED ضدآب معتبر UL ساخته شده است. آینه تزئینی LED مستطیل که به شکل بیضی طراحی شده است ، می تواند به سبک قاب دار و بدون قاب طراحی شود. در مورد مواد قاب ، ما عمدتا از فولاد ضد زنگ برای پوشش لبه استفاده می کنیم. ما سفارشی سازی محصول مانند اندازه ، شکل ، توابع و غیره را می پذیریم. توابع عمدتا شامل موارد زیر است:
کم نور شدن
ضد مه
ضد انفجار
تغییر درجه حرارت سه رنگ
ساعت دیجیتال ، نمایش دما
بلندگوهای بلوتوث - هنگام استفاده از این آینه از موسیقی لذت می برید

پیاده سازی آینه تزئینی LED مستطیل می تواند با افزایش کار ، توهمی در افزایش فضا ایجاد کند.

ما تولیدکننده و تأمین کننده آینه تزئینی LED در چین هستیم که بیش از 5 سال خود را صرف روشنایی آینه کردیم و بیشتر اروپا و بازار خاورمیانه را پوشش می داد. و ما تجربه غنی در OEM / ODM داریم. ما انتظار داریم که شریک بلند مدت شما در چین باشیم.

Lux univers Lighting به عنوان یکی از تولیدکنندگان و تأمین کنندگان حرفه ای آینه تزئینی LED مستطیل در چین ، شما می توانید با اطمینان قیمت آینه تزئینی LED مستطیل ساخت کشور چین را با قیمت ارزان از کارخانه ما خریداری کنید. علاوه بر این ، ما همچنین خدمات سفارشی ارائه می دهیم. محصولات ما VDE ، TUV ، Semko ، CE / RoHS و سایر گواهینامه های حرفه ای را برای پاسخگویی به نیازهای صدور گواهینامه در بازارهای مختلف به دست آورده اند. برای اطلاعات بیشتر، همین حالا با ما تماس بگیرید.