کابینت آینه LED با درب

Ningbo Lux universe Lighting Technology Co., Ltd یکی از تولید کنندگان معروف کابینت آینه LED با درب چین و تامین کنندگان کابینت آینه با درب LLED است. کارخانه ما در ساخت LED Mirror.Our تخصص داردآینه LEDکابینت با دربهستپزشکی حمام آلومینیومیکابینnetبا نور ال ای دی که در سال های اخیر بیشتر مورد قبول مصرف کنندگان قرار گرفته است. اگر دنبال کننده مد هستید، a را انتخاب کنیدLکابینت آینه ED با درsبهترین راه برای ارتقاء حمام شما است.


ماکابینت آینه LED با دربآخرین اختراع با کیفیت بالا باCE TUVIP44و 3 سال گارانتی ارائه می دهد. ایندرب های آینه ای با کیفیت بالاساخته شد باآینه 5 میلی متری بدون مس، و با استفاده ازنوار LED ضد آب دارای گواهینامه ULهمانطور که روشن شده است. روشن شدهکابینت آینه LED با دربمی تواند با یک در، دو در یا سه در طراحی شود.

ماکابینت آینه LED با دربدارای درب آینه ای دو رو و یک آینه درونی است که از هر زاویه بازتابی را برای شما فراهم می کند. برای آرایش و پاکسازی روزانه شما بسیار آسان است در حالی که از گرد و غبار نبودن قفسه داخلی اطمینان حاصل می شود. ما سفارشی سازی محصول مانند اندازه، تعداد درها، عملکردها و غیره را می پذیریم. عملکردها عمدتاً شامل نکات زیر است:

کم نور شدن

ضد مه

ضد انفجار
تغییر دمای سه رنگ


پیاده سازی الفکابینت آینه LED با دربمی تواند توهمی از افزایش فضا را با نورپردازی کار ایجاد کند. ما تولید کنندگان و تامین کنندگان آن هستیمآینه ال ای دی حماموکابینت آینه LED با دربدر چین، که بیش از 5 سال خود را وقف نورپردازی Mirror کرد و بیشتر بازار اروپا و خاورمیانه را پوشش داد. و ما تجربه غنی در OEM/ODM داریم. ما انتظار داریم که شریک طولانی مدت شما در چین شویم.

Lux univers Lighting به عنوان یکی از تولیدکنندگان و تأمین کنندگان حرفه ای کابینت آینه LED با درب در چین ، شما می توانید با اطمینان قیمت کابینت آینه LED با درب ساخت کشور چین را با قیمت ارزان از کارخانه ما خریداری کنید. علاوه بر این ، ما همچنین خدمات سفارشی ارائه می دهیم. محصولات ما VDE ، TUV ، Semko ، CE / RoHS و سایر گواهینامه های حرفه ای را برای پاسخگویی به نیازهای صدور گواهینامه در بازارهای مختلف به دست آورده اند. برای اطلاعات بیشتر، همین حالا با ما تماس بگیرید.