آینه حمام LED نامنظم

آینه حمام LED نامنظم آینه حمام نامنظم با نور LED است که در سالهای اخیر مورد قبول مصرف کنندگان قرار گرفته است. اگر شما پیگیر مد هستید ، یک آینه LED حمام بی نظیر انتخاب کنید روش مناسبی برای ارتقا bathroom سرویس بهداشتی است.

آینه حمام LED نامنظم ما آخرین کیفیت عالی با CE TUV IP44 است و 3 سال گارانتی دارد. با آینه بدون مس 5 میلی متری و با استفاده از نوار LED ضدآب معتبر UL ساخته شده است. آینه حمام LED بی نظم معمولاً سبک بدون قاب را طراحی می کند. ما سفارشی سازی محصول مانند اندازه ، شکل ، توابع و غیره را قبول می کنیم.
توابع به طور عمده شامل موارد زیر است:
کم نور شدن
ضد مه
ضد انفجار
تغییر درجه حرارت سه رنگ
ساعت دیجیتال ، نمایش دما
بلندگوهای بلوتوث - هنگام استحمام از موسیقی لذت می برید

اجرای آینه حمام LED نامنظم می تواند با افزایش کار ، توهمی در افزایش فضا ایجاد کند.

ما تولید کننده و تأمین کننده آینه حمام LED در چین هستیم که بیش از 5 سال خود را صرف روشنایی آینه کردیم و بیشتر اروپا و بازار خاورمیانه را پوشش می دهد. و ما تجربه غنی در OEM / ODM داریم. ما انتظار داریم که شریک بلند مدت شما در چین باشیم.

Lux univers Lighting به عنوان یکی از تولیدکنندگان و تأمین کنندگان حرفه ای آینه حمام LED نامنظم در چین ، شما می توانید با اطمینان قیمت آینه حمام LED نامنظم ساخت کشور چین را با قیمت ارزان از کارخانه ما خریداری کنید. علاوه بر این ، ما همچنین خدمات سفارشی ارائه می دهیم. محصولات ما VDE ، TUV ، Semko ، CE / RoHS و سایر گواهینامه های حرفه ای را برای پاسخگویی به نیازهای صدور گواهینامه در بازارهای مختلف به دست آورده اند. برای اطلاعات بیشتر، همین حالا با ما تماس بگیرید.