آینه آرایش مستطیل LED

آینه آرایش مستطیل LED ، آینه آرایش مستطیل با نور LED است که در سالهای اخیر مورد استقبال بیشتر مصرف کنندگان قرار گرفته است. اگر هر روز به آرایش نیاز دارید ، آینه آرایش Rectangle LED شاید بهترین انتخاب شما باشد ، زیرا این روش ایده آل برای نشان دادن وضوح چهره شما است.

آینه آرایش مستطیل LED ما آخرین اختراع با کیفیت بالا با CE TUV IP44 است و 3 سال گارانتی دارد. با آینه بدون مس 5 میلی متری و با استفاده از نوار LED ضدآب معتبر UL ساخته شده است. آینه آرایش LED مستطیل ما در انواع مختلفی مانند آینه تاشو بازو ، آینه میز و ... طراحی شده است. و قاب آینه های آرایش مستطیل LED در مواد مختلفی از جمله فولاد ضد زنگ ، چوب ، بامبو و غیره وجود دارد.

ما سفارشی سازی محصول مانند اندازه ، شکل ، توابع و غیره را برای آینه آرایش Rectangle LED قبول می کنیم. توابع به طور عمده شامل موارد زیر است:
کم نور شدن
تغییر درجه حرارت سه رنگ
آینه دو طرف با بزرگنمایی 3X 5X

ما تولیدکنندگان و تأمین کنندگان آینه آرایش LED در چین هستیم که بیش از 5 سال خود را صرف روشنایی آینه کردیم و بیشتر اروپا و بازار خاورمیانه را پوشش می داد. و ما تجربه غنی در OEM / ODM داریم. ما انتظار داریم که شریک بلند مدت شما در چین باشیم.

Lux univers Lighting به عنوان یکی از تولیدکنندگان و تأمین کنندگان حرفه ای آینه آرایش مستطیل LED در چین ، شما می توانید با اطمینان قیمت آینه آرایش مستطیل LED ساخت کشور چین را با قیمت ارزان از کارخانه ما خریداری کنید. علاوه بر این ، ما همچنین خدمات سفارشی ارائه می دهیم. محصولات ما VDE ، TUV ، Semko ، CE / RoHS و سایر گواهینامه های حرفه ای را برای پاسخگویی به نیازهای صدور گواهینامه در بازارهای مختلف به دست آورده اند. برای اطلاعات بیشتر، همین حالا با ما تماس بگیرید.