آینه آرایشی گرد LED

آینه آرایش LED گرد آینه آرایش گرد با نور LED است که در سالهای اخیر مورد استقبال بیشتر مصرف کنندگان قرار گرفته است. اگر هر روز به آرایش نیاز دارید ، آینه آرایش Round LED شاید بهترین انتخاب شما باشد ، زیرا این روش ایده آل برای نشان دادن وضوح چهره شما است.

آینه آرایش LED گرد ما جدیدترین اختراع با کیفیت بالا با CE TUV IP44 است و 3 سال گارانتی دارد. با آینه بدون مس 5 میلی متری و با استفاده از نوار LED ضدآب معتبر UL ساخته شده است. آینه آرایش LED گرد ما در انواع مختلفی مانند آینه تاشو بازو ، آینه میز و ... طراحی شده است. و قاب آینه های آرایش گرد LED در مواد مختلفی از جمله فولاد ضد زنگ ، چوب ، بامبو و غیره وجود دارد.

ما سفارشی سازی محصول مانند اندازه ، شکل ، توابع و غیره را برای آینه آرایش LED گرد قبول می کنیم. توابع به طور عمده شامل موارد زیر است:
کم نور شدن
تغییر درجه حرارت سه رنگ
آینه دو طرف با بزرگنمایی 3X 5X

ما تولیدکنندگان و تأمین کنندگان آینه آرایش LED در چین هستیم که بیش از 5 سال خود را صرف روشنایی آینه کردیم و بیشتر اروپا و بازار خاورمیانه را پوشش می داد. و ما تجربه غنی در OEM / ODM داریم. ما انتظار داریم که شریک بلند مدت شما در چین باشیم.

Lux univers Lighting به عنوان یکی از تولیدکنندگان و تأمین کنندگان حرفه ای آینه آرایشی گرد LED در چین ، شما می توانید با اطمینان قیمت آینه آرایشی گرد LED ساخت کشور چین را با قیمت ارزان از کارخانه ما خریداری کنید. علاوه بر این ، ما همچنین خدمات سفارشی ارائه می دهیم. محصولات ما VDE ، TUV ، Semko ، CE / RoHS و سایر گواهینامه های حرفه ای را برای پاسخگویی به نیازهای صدور گواهینامه در بازارهای مختلف به دست آورده اند. برای اطلاعات بیشتر، همین حالا با ما تماس بگیرید.