آینه پانسمان LED بیضی شکل

آینه پانسمان LED بیضی ، آینه پانسمان با نور LED است که در سالهای اخیر مورد استقبال بیشتر مصرف کنندگان قرار گرفته است. اگر شما پیگیر مد هستید ، یک آینه آرایشی LED بیضی انتخاب کنید که بهترین روش برای ارتقا اتاق شما است.

آینه تزئینی LED بیضی ما جدیدترین اختراع با کیفیت بالا با CE TUV IP44 است و 3 سال گارانتی دارد. با آینه بدون مس 5 میلی متری و با استفاده از نوار LED ضدآب معتبر UL ساخته شده است. آینه تزئینی LED بیضی شکل که به شکل بیضی طراحی شده است ، می تواند به سبک قاب دار و بدون قاب طراحی شود. در مورد مواد قاب ، ما عمدتا از فولاد ضد زنگ برای پوشش لبه استفاده می کنیم. ما سفارشی سازی محصول مانند اندازه ، شکل ، توابع و غیره را می پذیریم. توابع عمدتا شامل موارد زیر است:
کم نور شدن
ضد مه
ضد انفجار
تغییر درجه حرارت سه رنگ
ساعت دیجیتال ، نمایش دما
بلندگوهای بلوتوث - هنگام استفاده از این آینه از موسیقی لذت می برید

پیاده سازی یک آینه لباس پوششی بیضی شکل می تواند با افزایش کار ، توهمی در افزایش فضا ایجاد کند.

ما تولیدکننده و تأمین کننده آینه تزئینی LED در چین هستیم که بیش از 5 سال خود را صرف روشنایی آینه کردیم و بیشتر اروپا و بازار خاورمیانه را پوشش می داد. و ما تجربه غنی در OEM / ODM داریم. ما انتظار داریم که شریک بلند مدت شما در چین باشیم.

Lux univers Lighting به عنوان یکی از تولیدکنندگان و تأمین کنندگان حرفه ای آینه پانسمان LED بیضی شکل در چین ، شما می توانید با اطمینان قیمت آینه پانسمان LED بیضی شکل ساخت کشور چین را با قیمت ارزان از کارخانه ما خریداری کنید. علاوه بر این ، ما همچنین خدمات سفارشی ارائه می دهیم. محصولات ما VDE ، TUV ، Semko ، CE / RoHS و سایر گواهینامه های حرفه ای را برای پاسخگویی به نیازهای صدور گواهینامه در بازارهای مختلف به دست آورده اند. برای اطلاعات بیشتر، همین حالا با ما تماس بگیرید.