چراغ آینه LED

چراغ آینه LED چراغ LED آینه حمام است ، که هنگام استفاده از آینه روشنایی بدون سایه ایجاد می کند. از آنجا که استفاده از آرایش ، اصلاح ، مراقبت از دندان هر روز لازم است ، چراغ آینه LED در زندگی روزمره شما ضروری است.

چراغ آینه LED ما آخرین جدیدترین کیفیت با CE TUV IP44 است و 2 سال گارانتی دارد. با آینه بدون مس 5 میلی متری و با استفاده از نوار LED ضدآب معتبر UL ساخته شده است.

طراحی شکل: چراغ آینه LED ما در انواع مختلف مانند شکل متفاوت (مربع یا استوانه) طراحی شده و متناسب با سبک حمام شما طراحی می شود.
گزینه های دمای رنگ:
اندازه های مختلف مانند 30 سانتی متر ، 40 سانتی متر ، 60 سانتی متر ، 80 سانتی متر و غیره
مواد مختلف چراغ آینه LED اختیاری هستند ، مانند آلومینیوم ، PMMA ، فولاد ضد زنگ ، کامپیوتر ، ABS و غیره
نصب: Surface Mount & Mirror Mount
درایور LED داخلی
ورودی ولتاژ بالا ، مصرف برق کم

ما سفارشی سازی محصول مانند اندازه ، شکل ، توابع و غیره را برای چراغ آینه LED قبول می کنیم:

ما تولید کننده و تأمین کننده چراغ آینه LED در چین هستیم که بیش از 5 سال خود را صرف روشنایی آینه کردیم و بیشتر اروپا و بازار خاورمیانه را پوشش می دهد. و ما تجربه غنی در OEM / ODM داریم. ما انتظار داریم که شریک بلند مدت شما در چین باشیم.

Lux univers Lighting به عنوان یکی از تولیدکنندگان و تأمین کنندگان حرفه ای چراغ آینه LED در چین ، شما می توانید با اطمینان قیمت چراغ آینه LED ساخت کشور چین را با قیمت ارزان از کارخانه ما خریداری کنید. علاوه بر این ، ما همچنین خدمات سفارشی ارائه می دهیم. محصولات ما VDE ، TUV ، Semko ، CE / RoHS و سایر گواهینامه های حرفه ای را برای پاسخگویی به نیازهای صدور گواهینامه در بازارهای مختلف به دست آورده اند. برای اطلاعات بیشتر، همین حالا با ما تماس بگیرید.