آینه حمام هوشمند عصر جدیدی از مبلمان خانه را باز می کند

- 2022-11-24-

آینه LED هوشمند حمامیکی از مبلمان شیک خانه هوشمند است. ما کاملاً معتقدیم که اکثر لوازم بهداشتی خانگی یا برنامه های کاربردی اساساً آینه حمام هستند. بیایید با منطقه هوشمند آن آشنا شویم.1ã نشانگر زمان و دما

این آینه حمام هوشمند بر اساس آینه سیستم تلفن همراه اندروید ساخته شده است. این می تواند نرم افزار سیستم و دکوراسیون خانه را با هم طراحی کند که زمان و دمای آن را نشان می دهد.


2ã اطلاعات زمان واقعی را دریافت کنید

این به مشتریان اجازه می دهد تا در مورد اخبار امروز، دما و سایر اطلاعات بر اساس لمس صفحه نمایش هنگام شستن دست ها یا تمیز کردن صورت خود جویا شوند. همچنین به آن‌ها اجازه می‌دهد کلماتی را برای بستگان خود بگذارند و میزان مصرف آب و برق را در خانه دنبال کنند.


3ã عملکرد گوش دادن به موسیقی

هوشمندی آینه حمام هوشمند در اتصال شبکه و گوش دادن به موسیقی آنلاین بلوتوث نیز منعکس می شود. از گوش دادن به موسیقی در حمام لذت ببرید.4ã ضد مه

در حال حاضر، تمام آینه های حمام هوشمند موجود در بازار می توانند اثر ضد مه اضافی را ارائه دهند که یکی از تفاوت های آینه های هوشمند حمام و آینه های عمومی حمام است. با اثر ضد مه، لازم نیست بعد از هر بار استحمام شیشه آینه را با حوله بشویید تا به وضوح ببینید تا بتوانید خود واقعی را ببینید.


5ã ضد رطوبت

به طور کلی آینه هایی با چراغ های LED و سوئیچ های لمسی را می توان آینه های هوشمند حمام نامید. به دلیل منبع تغذیه سوئیچ در داخل، بسیاری از مردم نگران هستند که آب داخل آن برود. در واقع جای نگرانی نیست.6ã ضد زنگ

این نوع آینه حمام هوشمند این مزیت را نیز دارد که به راحتی زنگ نمی زند و عمر طولانی دارد. این نیز به این معنی است که به دلیل مشکل خوردگی شیشه آینه نیازی به تعویض آینه حمام ندارید.


Ningbo Lux Universe Lighting Technology Co., Ltd.بر تحقیق و توسعه و تولید تمرکز کرده استآینه چراغ هوشمند LEDبه مدت 12 سال تولید کنندگان قدرتمند، تولید کنندگان منبع، آینه های چراغ هوشمند LED را به طور مستقیم می فروشند و سفارشی می کنند. Dapai Mirror Industry با قابلیت های قوی با تکنولوژی بالا، طراحی جدید، طرز کار عالی، کیفیت عالی و خدمات قابل توجه، به انتخاب ثابت هتل های پنج ستاره، مکان های عمومی و دکوراسیون منزل برای خود تبدیل شده است.آینه های هوشمند،آینه های آرایش هوشمندآینه های دکوراسیون منزل،آینه های هوشمند حمامو آینه های لامپ هالیوود، روابط همکاری خوبی با بسیاری از شرکت های برند، موسسات طراحی، سازندگان، سازندگان مصالح ساختمانی برقرار کرده است و نیازهای مشتریان را برای سفارشی سازی انبوه و سفارشات دسته ای کوچک برآورده کرده است.